Randevu için:
0374 217 8858
Telefonla randevu alabilirsiniz.

Doktorlarımız

Doktor ara:

  Beyin ve Sinir Cerrahisi

  Çocukluk çağı beyin cerrahisi operasyonları, beyin tümörleri, anevrizma cerrahisi, acil bel-boyun ve omurilik travması cerrahisi, sinir cerrahisi, acil kafa travması cerrahisi, bel ve boyun fıtıklarının tedavisi hastanemizde verilen beyin cerrahisi hizmetleri arasındadır. 

  Disk ve dejeneratif omurga hastalıkları Servikal ve lomber disk operasyonları; Mikrodiskektomi, perkutan diskektomi, Nükleoplasti (Radyofrekans dalga), Servikal mikrodiskektomi sonrası disk protezi ve kafes uygulamaları, en son bilgiler ışığında son sistem cihazlarla yapılmaktadır.

  Travma: Çökme kırığı, epidural hematom, subdural hematom, kafa tabanı tamirleri, omurga kırığı ve omurga stabilizasyonu acil omurilik dekompresyonu ameliyatları.

  Beyin ve Omurilik Tümörleri: Her çeşit beyin ve omurilik tümörleri mikrocerrahi yöntemle ameliyat edilmektedir.         

  Beyin Kanamaları ve Beyin Damar Hastalıkları: Mikrocerrahi yöntemle opere edilen hastalar her an hazır bekletilen yoğun bakım ünitesinde takip edilmektedir. Periferik Sinir Cerrahisi: Sinir tuzak sendromları (Karpal tünel sendromu, Unlar sinir tuzaklanması), sinir yaralanması anastomaz ameliyatları kliniğimizde yapılmaktadır.

  Tel: 0374 217 8858       Adres: Tabaklar Mah. Hastane Cad. NO:23 14100
  © 2015 Özel Fatma Hatun Hastanesi Tüm Hakları Saklıdır.
  ONLINE İŞLEMLER
  Görüş bildirin!

  Soru, Görüş, öneri ve eleştirilerinizi sitemiz aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

  Ziyaretçiler için

  Personel için

  Güvenlik raporlama sistemi bildirim formu